toneri ōtsutsuki

Toneri ōtsutsuki

Toneri żywi nienawiść do ludzkości za przekształcenie toneri ōtsutsuki w broń i jako karę chce zniszczyć ludzkość, toneri ōtsutsuki. Jest to cel, który według niego klan Ōtsutsuki pożądał od tysiąca lat. Wydaje się być silnie zainteresowany Hinatą i chce ją zabrać, zanim świat zostanie zniszczony. Jako dziecko, Toneri nosił podobne uroczyste kimino z wysokim kołnierzem przewiązane zieloną szarfą przez prawe ramię oraz sandały shinobi.

Porwał Hanabi po tym, jak nie udało mu się porwać jej siostry, Hinaty, dzięki interwencji Naruto, co spowodowało, że Naruto i jego drużyna składająca się z Saia, Shikamaru, Sakury i samej Hinaty wyruszyli i uratowali ją, zanim księżyc zniszczył Ziemię. W końcu z powodzeniem porywa również Hinatę, ale przegrał z Naruto, który uratował obie siostry. W japońskiej wersji językowej głosu użyczył mu Jun Fukuyama, a w wersji angielskiej Robbie Daymond. Toneri charakteryzuje się bladą skórą, kudłatymi białymi włosami, atrakcyjnymi rysami twarzy i sześcioma wzorami magatama wytatuowanymi na obojczykach, które przypominają naszyjnik. Zazwyczaj ma zamknięte powieki, ponieważ jego oczy zostały ceremonialnie usunięte jakiś czas po urodzeniu. Toneri zwykle ubiera się w ubrania typowe dla klanu Ōtsutsuki, składające się z białego kimona z wysokim kołnierzem i czarnym obi, nad którym nosi jasnozieloną szarfę przewiązaną na prawym ramieniu.

Toneri ōtsutsuki

.

Nosi białe uroczyste kimono z żółtą szarfą wiązaną na jego prawym ramieniu. Zarówno tunika, jak i szata są wyhaftowane złotem, z toneri ōtsutsuki złotymi magatami na kołnierzu tuniki i żółtym emblematem rodziny Ōtsutsuki z tyłu szaty. Toneri Ōtsutsuki.

.

This is Thesecret I am an admin of this site. Edit as much as you wish, but one little thing If you are going to edit a lot, then make yourself a user and login. Other than that, enjoy Villains Wiki!!! Misinterpreting his ancestor last decree, Toneri judged humanity unworthy of existing and sought out to cleanse the world in his image. To do this, he kidnapped Hanabi, stole her eyes and implanted them into his own sockets, evolving them into the Tenseigan as their power could be used to plummet the moon to Earth. He later kidnapped Hanabi's sister, Hinata, wishing her to be his bride.

Toneri ōtsutsuki

The Otsutsuki Clan is easily the strongest family to ever appear in the Naruto franchise. Their origins remain shrouded in space-faring mystery, but despite their enigmatic profile, the Otsutsuki Clan's monstrous power is completely undeniable. They threaten the safety of not just the Leaf Village, but the entire shinobi world on multiple occasions. Almost every Otsutsuki in the series has access to powerful Kekkei Genkai and godly abilities that dwarf the majority of Earth's Kages. However, even among these cataclysmic threats, there is a clear pecking order when it comes to strength. All Otsutsuki Clan members aren't the same, however, and Boruto shows fans that there is a clear divide in strength.

Indiegogo

Podczas ceremonii ślubnej Toneri nosi tradycyjny strój ślubny klanu Ōtsutsuki składający się z szarej tuniki z wysokim kołnierzem i workowatych szarych spodni z czarnym obi i czarnymi sandałami shinobi. Kanał RDF. Odkrywaj wiki Centrum Społeczności. Jeśli możesz, rozbuduj go. Po dowiedzeniu się, że Hamura nigdy nie chciał zniszczyć świata, Toneri wyraził szczery żal w swoich działaniach. Utwórz wiki. Wykazał się również hipokryzją, ponieważ pomimo swojej nienawiści do ludzkości za używanie czakry jako broni, użył jej do zaatakowania Naruto Uzumakiego i reszty ekipy ratunkowej. Występuje w. Jego fanatyzm uczynił go upartym, ponieważ odmówił zwrócenia uwagi na Hinatę i próby Naruto, by przekonać go, by powstrzymał swój niszczycielski plan, i trzeba było go ocalić od NDE, by go przekonać. Zaloguj się Zarejestruj się.

Growing up with his father on the Moon, Toneri desired human friends, unlike the puppet servants that served his family. When his father was on his deathbed, he encouraged Toneri to forget about the clan's decree and go to Earth to find friends and comrades, to live for his own sake.

Zaloguj się Zarejestruj się. Oznacza to, że jest on nikczemną postacią, która dopuściła się okropnych czynów i spełnia Nikczemne Standardy historii, w której się znajduje, jednak jej postępowanie jest zbyt niekonsekwentne, aby kwalifikować się jako Czyste Zło czy nawet Prawie Czyste Zło. Pod swoimi szatami, nosi strój bojowy, w tym czarne rękawiczki bez palców i sandały. Odkrywaj wiki Centrum Społeczności. Nawet lata później, trzymając się z dala od Ziemi, nadal nad nią czuwał, starając się zachować pokój dla samej planety. Toneri kilkakrotnie okazał się samolubny: na przykład nie zastanawiał się nad tym, co Hinata myślała o poślubieniu go. Zaloguj się, aby edytować. Kiedy zainicjował swój plan zniszczenia Ziemi, wielokrotnie próbował przekonać ją, by do niego dołączyła, aby nie umarła wraz z resztą populacji Ziemi. Kategorie : Artykuły do rozbudowania Postacie Klan Ōtsutsuki. Toneri zwykle ubiera się w ubrania typowe dla klanu Ōtsutsuki, składające się z białego kimona z wysokim kołnierzem i czarnym obi, nad którym nosi jasnozieloną szarfę przewiązaną na prawym ramieniu. Na kołnierzu ma sześć żółtych magatama i symbol słońca zamkniętego w półksiężycu na plecach jego strój oraz ciemnogranatową szarfę przewiązaną przez prawe ramię. Chwile te przerywa Toneri, który przybywa po Hinate, i która następnie dobrowolnie oddaje się w ręce antagonisty. Konohagakure Sunagakure Kirigakure Iwagakure Kumogakure. Z tymi oczami aktywował także Tenseigan Chakura Mōdo , który przyznaje mu siłę, szybkość i wytrzymałość porównywalną o Trybu Mędrca Sześciu Ścieżek , a także dziewięć Kul Szukających Prawdy.

3 thoughts on “Toneri ōtsutsuki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *